NA WALENTYNKI DOSTANIESZ...

...prezent. Wiesz, bo jak kogoś kochasz, to chcesz, żeby się cieszył. Chcesz sprawić mu przyjemność. Chcesz zobaczyć uśmiech na twarzy. Chcesz pokazać, że wierzysz w miłość, że to coś między Wami jest prawdziwe. Wiadomo, że prezent jest tylko dodatkiem, ale bardzo miłym dodatkiem. Fajnie, kiedy Twój Wybranek może mieć od Ciebie coś, co jest wybrane przez Ciebie, wyjątkowe i jedyne, kiedy wiesz, że sprawiłaś radość, że będzie to pamiątka na całe życie. 


Biję się w pierś, bo do tej pory zawsze mówiłam, że Walentynki są przereklamowane, kocha się cały rok i takie tam. Teraz jednak myślę, że warto pokazać, jak ta miłość jest wielka - dlatego wybrałam trzy modele, które są dla mnie tymi pięknymi i chciałabym, żeby jeden z nich był tym, który zdecydujesz, że wyląduje na Twoim ręku. Łał, ale pocisnęłam - myślisz, że to dobra niespodzianka? Wierzysz w zabobony? Ja, nie wierzę. Balticus zegarki, to właśnie jeden z nich chciałabym, żeby był Twoim prezentem. Wybierzesz?

ZEGAREK MĘSKI BALTICUS GWIEZDNY PYŁ CHRONO

Może taki z bransoletą? Jak myślisz, spodobałby się? Nowoczesny, elegancki, a zarazem klasyczny. Mi się podoba - zwłaszcza koperta, taka trochę romantyczna, jak niebo z gwiazdami. Fajny, bo w zestawie ma skórzane paski na wymianę, także też bardzo uniwersalny.

ZEGAREK MĘSKI BALTICUS VOLANS SS

\
Możesz mówić, co chcesz, ale dla mnie im mniej, tym lepiej, dlatego bardzo podoba mi się ten zegarek - biała tarcza jest bardzo czytelna, mimo swoich małych cyferek. Zegarek wygląda na staroświecki, dlatego uważam, że znajdzie wielu zwolenników. Jak myślisz, może to jest wybór idealny?

ZEGAREK MĘSKI BALTICUS CZARNY PYŁ MATOWY


Dla mnie - mój faworyt. czarny, piękny, klasyczny, z pazurem, no ideał. Matowy, uwielbiam mat. Chciałabym, żeby to właśnie ten był tym jedynym, ale decyzja nie należy do mnie, dlatego spróbuję Cię przekonać. Szafirowe szkło, wodoszczelność, wymienny pasek, fajny mechanizm - strzał w dziesiątkę. Wybierz mnie, wybierz. 

Piszę o Walentynkach, ale jak już wiesz z moich ostatnich wpisów, że zegarek jest prezentem idealnym. Nawet, jeśli będzie leżał na półce, to zawsze raz na jakiś czas będzie można z niego skorzystać. Ja mam dwa zegarki, noszę rzadko, ale cieszę się, że mam, a jak mi się zachce, to sobie zakładam w zależności od mojego humoru i stroju. Zegarek jest fajnym prezentem. Zawsze.


1 komentarz:

  1. Jeżeli o mnie chodzi, to wolę stawiać na prezenty, które są związane z jakimiś doświadczeniami. Tym razem postawiłam na wycieczkę do Włoch, ponieważ zainspirował mnie do tego artykuł na blogu https://iamtourist.org/ . Mam nadzieję, ze mój mąż będzie zadowolony.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger