IV TYDZIEŃ WYZWANIA "30 DNI BEZ DRESU"

Trudno mi uwierzyć, że to już. Cztery szalone tygodnie dobiegają końca. Kończy się nasze wyzwanie, kończy się nasz wspólny czas. Dziewczyny piszą jak szalone, że jak to, ze już, że to niemożliwe, że musimy coś zorganizować z czymś nowym. Zobaczymy, co będzie jutro. Na razie mamy jeszcze kilka wspólnych dni, więc działamy dalej.


Ten tydzień chyba bardzo mocno zacieśnił nasze więzi, takie mam wrażenie. Wymieniłyśmy się swoimi doświadczeniami odnośnie kosmetyków, podzieliłyśmy się swoimi najlepszymi odkryciami, opowiedziałyśmy, co się sprawdza, a co nie. Wiesz, co jest najfajniejsze? To, że nikt nikogo nie ocenia, każda z nas ma lepsze i gorsze dni, każda z nas to rozumie. Potrafimy poklepać się po plecach, wtedy kiedy trzeba. Krzyknąć, że czas brać się w garść, że podnosimy tyłki z kanapy i działamy! 

W tym tygodniu szczególnie dbałyśmy o swoje wnętrza, ale i o to, co na zewnątrz. Peeling z kawy, czarne mydło, czy zestaw herbat ziołowych, to wszystko ma na nas wpływ. Jedna z Dziewczyn opowiedziała nam o swoim trudnym życiu. Pokazała, że można. Udowodniła, że Kobiety mają moc. A., wiesz, że wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki.Samo wyzwanie nie byłoby takie fajne, gdyby nie firmy, które zdecydowały się zmotywować Dziewczyny dając coś od siebie. W tym tygodniu nagród było sporo, cieszę się tym bardziej, bo będę mogła obdarować aż pięć uczestniczek. Fajnie, prawda? 


Malwatea przygotowała 5 zestawów herbat - melisa z gruszką o obłędnym zapachu, rumianek oraz herbatę wspomagającą odchudzanie. Melisa idealna dla rodziców, żeby nie eksplodować w najtrudniejszych chwilach, rumianek dla poprawy stanu skory i kompozycja ziół, która ma wspomóc, podkreślam wspomóc odchudzanie, a nie zadziałać jak czarodziejska różdżka. Herbaty powędrują do Agnieszki Janusz, Kamili Kamili i Oli Kozak. Gratuluję!


Zestaw herbat i książka pt. "Głowa" pojedzie do Moniki Kiełek - zadbasz i o ciało i o duszę, bo książka ma mega zbawienny wpływ na to, co dzieje się w nas.


Zestaw o którym marzyła każda z Dziewczyn. Kosmetyki do ciała od Eveline Cosmetics. Agnieszka Lesisz, to Ty będziesz się smarować i pielęgnować. Oczywiście też otrzymasz herbaty do kompletu. Niech Ci służy!


Jeszcze w tym tygodniu postaram się napisać podsumowanie całej akcji. Poproszę też, żeby Dziewczyny podzieliły się sowimi spostrzeżeniami. Niby to tylko 30 dni, a zmiana w każdej z nas zaszła ogromna. Widać to gołym okiem, serio.

18 komentarzy:

 1. Dziękujemy Ci Karolinko za motywację i obecność

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tej akcji, ale widzę, że pomogła niektórym dziewczynom. Czasami myślę sobie, że szkoda, że kobiety nie zdają sobie sprawy z tego jak wielka jest w nich siła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smutne to bardzo, wiem, stąd pomysł na to wyzwanie - najważniejsze, że są pozytywne skutki.

   Usuń
 3. Bardzo przydał by mi się choć dzień bez stresu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, jak tego dokonać, bo stres i nam towarzyszy, ale kiedy ściągamy dresy i dbamy o siebie, to świat wygląda trochę lepiej.

   Usuń
 4. Super sprawa z tym wyzwaniem mimo, że dla mnie nie było to wyzwanie :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. 30 dni bez dresu??? niemożliwe!
  ale fajna akcja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję ci :) Świetnie się prezentujesz w sukienkach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję fajnej akcji!

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawo! Gratuluję podejmowania wyzwań i osiągania zamierzonych efektów! Nagrody super :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też czasami robię sobie takie wyzwania, tylko np. częściej, a skracam czas do 7-14 dni. Super sprawa, aby poczuć się pięknie i kobieco. Bo dres wygodny, ale niestety z kobiecością raczej się nie kojarzy. W tym czasie nawet dbam o to, aby bielizna była pięknie dobrana. Wtedy wykorzystuję sobie komplety od https://www.gaia.com.pl/biustonosz/semi-soft/ , których kilka mam w swojej szafie. Każda z nas powinna o siebie dbać i o poczucie swojej wartości.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger