MAM PLAN

Koniec wakacji. Koniec laby. Z jednej strony się cieszę, że szkoła i to wszystko jeszcze przed nami, z drugiej zaś sama bym chętnie wróciła do czasów szkolnych. To była beztroska, której się wtedy nie doceniało. Wagary, usprawiedliwienia, autobus, który nie dojechał... Fajnie było. Początek roku szkolnego, to dobry moment na nowy plan. Trochę zmian i u nas. Pokażę Wam trochę nowości. Przedstawię fajnych ludzi. Opowiem o fajnych miejscach. Będzie się działo.


Kilka nowych zakładek. Pierwsza z nich jest już aktywna - RECENZJE - nazwa mówi sama za siebie - wózki, akcesoria dla dzieci - wszystko to z czego można korzystać przy dzieciach. Będą to moje spostrzeżenia i moje opinie. Druga zakładka, to babskie pogaduchy, w sumie niekoniecznie babskie, ale pogaduchy - tu przedstawię Wam samych fajnych ludzi. Będziecie mogli wypić z nami wirtualną kawę. Dajcie mi chwilę. Ostatnia nowa zakładka, to trochę dla dzieci, trochę dla nas - miejsca, które warto zobaczyć, odwiedzić. Zbliża się jesień/zima, wiec spacery i place zabaw pójdą w odstawkę, będziemy szukać magicznych miejsc dla całych rodzin. Nie mogę się doczekać.

Dam Wam się lepiej poznać. Opowiem o sobie. O swoim życiu. O tym jak było i jak jest teraz. Tak sobie pomyślałam, że jeśli jest coś o co chcielibyście mnie zapytać, to piszcie śmiało - postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, nawet te trudne. Piszę dla Was, w głównej mierze, to Wy tworzycie to miejsce, więc będzie fajnie móc się bliżej poznać. Po drugie, może są tematy, które chcielibyście, żebym poruszyła, może coś Was interesuje, może coś chcielibyście zobaczyć - dawajcie znać. Razem będzie nam łatwiej i raźniej.

Mam nadzieję, że będziecie z nami, że docenicie wszystko, co robię, bo robię to też z myślą o Was. Powiedźcie, co u Was, jak początek roku? Są tu mamy, których dzieci debiutowały w szkole/przedszkolu/żłobku - jak było? Ile macie dzieci? W jakim są wieku? Piszcie w komentarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger