CO JEŚĆ NA DIECIE? MÓJ DZIENNY JADŁOSPIS

Wiecie, że jestem na diecie. Wiecie, że schudłam 4 kg. Pytacie, co jem, jak jem. Pokaże dziś, jak wygląda mój przykładowy dzienny jadłospis. Plan dietetyczny został ułożony indywidualnie dla mnie. Mogłam zdecydować, ile wybieram posiłków w ciągu dnia, mogłam wykluczyć produkty, których nie jadam, czy na które mam alergie. Lubię być na diecie.


Za co lubię dietę już pisałam. Teraz lubię ją jeszcze bardziej, bo umiem przeliczyć mniej więcej, ile co ma kalorii, co powinnam jeść, a czego unikać. Na szczęście jest też internet, który zawsze pomaga, no i moja grupa wsparcia :-). Posiłki są fajne, bo różnorodne, a i w przygotowaniu pomaga przepis. No i ilości, 3 kromki chleba, czy 2 łyżeczki, to ogromne ułatwienie. Wklejam poniżej jadłospis z jednego dnia.

Dieta i odchudzanie, to styl życia. To nie są wyrzeczenia i głodzenie się, to mądre jedzenie i ruch. Polecam.

2 komentarze:

  1. Super dieta, więcej jedzenia niż zjadam na codzień. A jakie ćwiczenia wykonujesz ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W ciągu dnia mam do zjedzenia 2071 kcal, to sporo generalnie, na początku myślałam, że nie dam rady, ale dzięki temu, że porcje są ok, to nie podjadam i jestem syta przez cały dzień. Ruch przy dwójce dzieci, to non-stop mam - 50 razy po schodach góra - dół, podaj, przynieś - rozumiesz? :-) Poważnie, to jak tylko mogę, to chociaż na trampolinie poskaczę czy szybko pospaceruję. Teraz zaczynam jeszcze ćwiczenia na uda i brzuch, bo na tych partiach mi najbardziej zależy - chyba zdecyduję się na Chodakowską.

      Usuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger