MOLO WITA

Zaplanowaliśmy, że w II dzień świąt pojedziemy nad morze - w końcu mamy tak blisko. Specjalnie wcześniej wróciliśmy od Rodziców, żeby spędzić ten dzień razem, żeby mieć czas tylko dla siebie. Wstaliśmy, zjedliśmy śniadanie - ciągle padał deszcz. Raz mocniej, raz słabiej, ale padał wciąż. Przestało padać, ucieszyliśmy się - jedziemy. 10 minut później znów padało. Co za zima!? Gdzie mróz i śnieg, no gdzie? Stwierdziliśmy zgodnie, że z cukru nie jesteśmy, a chwilowy deszcz nam nie zaszkodzi. Ubraliśmy się, opatuliliśmy najmłodszego - zabraliśmy wszystko, co potrzebne - pojechaliśmy.

Było cudownie. Mimo że mokro, że chłodno, to było świetnie - w końcu czas tylko dla nas, spędzony razem - z głową wolną od wszystkich problemów. Już dawno Matylda nie była taka zadowolona. Ja, nie pamiętam kiedy się tak śmiałam. Było tak zwyczajnie, tak beztrosko, tak po prostu dobrze. Deski na molo mokre, śliskie - Mati na tyłku pojechała kilka razy, ale ani trochę jej to nie przeszkadzało, nawet miałam szansę zapomnieć o jej wszechobecnym buncie. Potrzeba nam więcej takich chwil.
I choć wolę góry, to morze i molo będziemy odwiedzać częściej, bo będzie kojarzyć się tylko z dobrymi chwilami. Jesteście sentymentalni? Ja jestem, zapachy przypominają mi wiele, obrazy przywołują dobre momenty...
Buty Mati - Geox od MIVO
Wózek Kajtka - 3Chic Foppapedretti
Śpiworek Kajtka - Kalamati


I dla Was mam niespodziankę - na hasło MIVOMATKA30 - macie aż 30% rabatu na zakup dowolnych, nieprzecenionych produktów w sklepie Mivo.pl (kod jest aktywny przez 7 dni, nie łączy się z innymi promocjami, minimalna wartość koszyka to 50 zł). Lećcie na zakupy :-).

8 komentarzy:

 1. Piękny widok Mati taka uśmiechnięta a Kajtek taka mała oaza spokoju. Zazdroszcze Wam tej bliskości morza. Butki geox Mati rewelacyje my na wiosnę musimy rozejrzeć sie za trzewikami dla młodego

  OdpowiedzUsuń
 2. No :) i to jest MOC :) If You know what I mean :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie straszne Wam złe warunki pogodowe - no i super! Tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Delikatnie kropiło, wcale nie wiało - było cudnie :-)

   Usuń
 4. Ale pięknie. Kocham morze o każdej porze roku. Zazdroszczę, że macie blisko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie wolę góry, bo morze kojarzy mi się z pracą, nie umiem odpoczywać nad wodą, ale spacer był wyjątkowy :-)

   Usuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger