KAJETAN

Kajetan, nasz mały niedźwiadek - Matylda jest Maszą :-D. Nasz mały misio - zupełnie inny niż siostra. Uczy mnie na nowo macierzyństwa, pokazuje, jak może być fajnie. To dopiero początek, wiem, ale ciesze się z każdej chwili razem. Każdego dnia chce się nim nacieszyć, bo tak szybko rośnie. Niby nadal maleńki, a jednak już taki inny niż 2 tygodnie temu. Nasz maleńki chłopczyk.


Największe, a jednocześnie najmniejsze rączki świata. Potrafią dać tyle miłości, potrafią przewartościować cale życie. 

Pobawiłam się trochę aparatem, porobiłam kilka zdjęć, o których marzyłam, kiedy urodziła się Mati. Wtedy wydawało mi się jeszcze, że takie zdjęcia, to tylko profesjonaliści, że rekwizyty, że sesja - dzisiaj wiem, że można wszystko, wystarczy chcieć. Wiem, że nie jest idealnie, wiem, że dużo się jeszcze muszę nauczyć, mimo to się cieszę, bo pamiątkę mamy na całe życie. 

Chodźcie poznać naszego niedźwiadka <3.


Księżniczka Matylda, towarzyszka wszelkich działań, mówi: "mamo, teraz mi rób takie zdjęcia". Położyła się i pozowała. Zgadnijcie, gdzie wylądował na koniec smoczek, który trzyma w ręku? No jasne, że w jej małej buźce.Na zdjęciach macie zastosowanie ozdób z pokoju dzieciaków w nieco inny sposób. Jak widać nadają się również jako rekwizyty:

* zawieszka do obrazków(smoka)/drewniana girlanda - fayne
* literka K - poom pouf
* otulacz w chmurki LODGER/żyrafka Sophie/kroliczek Maileg - muppetshop

Cześć Ciocie - miłego wieczoru :-*

9 komentarzy:

 1. Cudowny mały człowiek i ta wieksza księżniczka również. Pomysł na zdjęcia cudowny i jak się okazuje tani w wykonaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko wprawionej ręki brak, ale i nad tym popracujemy :-*

   Usuń
 2. Cudne zdjęcia :) A Kajetan słodki :) Też chcę zrobić Emilowi jak się urodzi taką metryczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia a Kajetan jeszcze piękniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 22 year-old Software Engineer I Gerianne Brosh, hailing from Saint-Paul enjoys watching movies like The End of the Tour and Foreign language learning. Took a trip to Birthplace of Jesus: Church of the Nativity and the Pilgrimage Route and drives a Ferrari 275 GTB Alloy. strona domowa

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger