DYLEMATY PREZENTOWE - DRUGIE URODZINY

Za nieco ponad dwa tygodnie Matylda obchodzi swoje drugie urodziny. Nasza maleńka córeczka będzie miała 2 lata - w głowie się nie mieści. W związku z tym coraz częściej słyszymy pytanie: "co kupić Matyldzie?". W głowie pustka, bo Mati to dziecko, które bawi się pudełkami i łyżeczkami, a żadna zabawka nie jest jej w stanie zająć na dłużej.

Wczoraj jedziemy na zakupy.Przed wyjściem Babcia wciska mi pieniążek w rękę i mówi:"kupcie coś Mati, ja jej nic nie kupuję, bo nigdy nie wiem co". Zdaliśmy sobie sprawę, że i my nie wiemy, co kupić tej małej dziewczynce. Kupiliśmy w końcu książeczki, bo do tej pory to one były najfajniejsze, jednak po powrocie okazało się, że nawet książki nie są już takie fajne jak kiedyś.

Jak żyć?
Co kupić dziecku, które zabawki ma w nosie?


Jak mama i tata - Mati ostatnio wykazuje zainteresowanie sprzętem kuchennym, liczę na to, że takie prezenty mogą zająć ją na moment, a przy okazji czegoś się nauczy:

1/2/3/4/5/6

Wspomagające rozwój:

1/2/3

Dla uśmiechu:

1/2


Do poczytania i przytulania:

1/2

Na pamiątkę:


To są moje pomysłu. Po wielu przemyśleniach wybrałam kilka pozycji, które moim zdaniem są warte uwagi. Oczywiście Matylda nie dostanie wszystkiego, ale wolę mieć kilka pomysłów w zanadrzu.

Może moglibyście dodać coś do naszej listy?
Może macie większe doświadczenie i możecie polecić coś, co się zawsze sprawdza?

2 komentarze:

  1. Oj ja też mam zawsze problem co kupić Madzi, bo ona zwykle bawi się zabawkami brata. Może https://la-lalla.pl/ ?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger