MAM - KUBEK I GRYZAK

Od jakiegoś już czasu Matylda ma możliwość testowania kubka niekapka z twardym ustnikiem oraz gryzaka, który jest także grzechotką.
Nadeszła pora podzielenia się z Wami naszą opinią.

GRYZAK Bite & Play 5+


 Od strony estetyczniej - mi gryzak podoba się bardzo. Ma fajne kolory, jest solidnie wykonany i najważniejsze, że posiada 3 różne końcówki - jest grzechotka, która odwraca uwagę od swędzących dziąseł, jest gryzak wodny, który można schłodzić i jest gryzak z wypustkami, który dobrze masuje dziąsła. Dodatkowo gryzak wodny ma rozcięcie i dociera do tylnych ząbków, nie wiem, jak to będzie się sprawdzało później, ale mam nadzieję, że podobnie jak teraz, czyli dobrze :-) Generalnie grzechotka bardzo fajna - ciesze się, że ją wybraliśmy.


KUBEK Learn To Drink Cup

Kubek niekapek z twardym ustnikiem - po pierwszym użyciu stwierdziłam, że nigdy więcej go nie użyję, bo jest niekapkiem, który kapie, ale..., ale... - okazało się, że nie dokładnie założyłam uszczelkę i przy następnym użyciu już nie kapał. Kubek dostaliśmy różowy, kolor jak kolor - są ładniejsze. Na szczęście nie o kolor tu chodzi. Matylda pije bardzo mało, bo jak tylko chciała pić, to domagała się piersi. Kilka razy ćwiczyłyśmy, żeby Mati czegoś innego się napiła. Kubek dość dużych gabarytów względem Dzidzi okazał się bardzo poręczny. Matylda z łatwością trzyma kubek. Niestety twardy ustnik u nas nie sprawdza się zbyt dobrze, Mati jest chyba jeszcze za mała - mimo to coś tam zawsze poleciało. Myślę, że jak zrobi się ciepło, to i Matylda przekona się do innego picia niż mleczko, a kupek sprawdzi się w 100 %. Dam znać, jak wyglądają postępy.6 komentarzy:

 1. Ja pamiętam jak Kacper miał niekapek z twardym ustnikiem, ale oblepiony taka gumą. Tag go gryzł aż w końcu przegryzł:-p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mati też ten ustnik traktuje trochę jak gryzaczek :-p

   Usuń
 2. moi chłopcy nie korzystali z niepakpów nie pasowały im :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy Bąk inaczej, u nas z miękkim ustnikiem się sprawdzał :-)

   Usuń
 3. Mój syn nie korzystał z niekapka - najpierw butla, potem przez słomkę i w końcu normalnie z kubka.
  Super zdjęcia! Śliczna dziewczynka :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger