MAM DLA MAM

Jak większość blogujących Mam skorzystałam z możliwości przetestowania austriackich produktów firmy MAM. Producenta nie znałam, pierwszy raz o produktach usłyszałam od koleżanki. Rozmawiałyśmy na temat smoczków i Monika powiedziała, że u Nich się sprawdzają smoki MAM Baby, zrobiłam wielkie oczy, bo nie wiedziałam o czym mowa. Monika używała ich całej serii: smoczki, nakładki na piersi, smoczki do butelek - wspomniała, że są zrobione z jedwabistego silikonu i że są takie piękne. Oczywiście w domu zaczęłam czytać. Wszystko, ale to wszystko jest takie piękne, że zaczęłam żałować, że nie poznałam marki wcześniej. Kupiłam nawet jednego smoka, ale niestety Matylda była już przyzwyczajona do swojego. Później się dowiedziałam, że nie jest dobrze zmieniać modelu smoka, ma to wpływ na zgryz, wiec dobrze się stało, że Matylda go nie zaakceptowała..


Do przetestowania otrzymałyśmy gryzak-grzechotkę Bite & Play 5+, kubek niekapek Learn To Drink Cup od 8 miesiąca oraz kubek Sport Cup od 12 miesiąca, także o produktach będę na pewno jeszcze wspominała podczas testowania.


Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda na bardzo porządne, jest dopracowane w każdym calu. Produkty są estetyczne i cieszą oczy, jak widać nie tylko moje. Matylda obejrzała, dotknęła - zaakceptowała.


2 komentarze:

  1. nam MAM się bardzo sprawdziło :-))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I ja mam nadzieję, że u nas się sprawdzi, na razie walczymy z gryzakiem :-)

      Usuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger