TATUSIOWO NAM

Tata Matyldy - Tata zakochany w córci do granic możliwości. Przewija, nosi, całuje, troszczy się - kocha nad życie. Wielka radość mnie ogarnia, kiedy na NICH patrzę, kiedy widzę, jak Dziecie me uśmiecha się do Ojca, jak Ojciec się cieszy, gdy widzi swe dziecie, jak dumny jest Ojciec, kiedy po raz kolejny słyszy:"ale Ona jest do Ciebie podobna", "czysty tatuś" - córunia Tatunia. 


Kiedy decydowaliśmy się na dziecko nie umiałam sobie wyobrazić, jak to będzie. Wiedziałam, że Michał jest bardzo dobrym człowiekiem, że jest bardzo czuły i wrażliwy, ale nigdy jakoś specjalnie nie interesował się dziećmi, owszem czasem coś zagadał do maluszków, ale generalnie wolał być z boku. Aż tu nagle w szpitalu dosłownie w sekundzie stał się najlepszym ojcem świata. Jak On na Nią patrzył, oczy Mu się świeciły, serce radowało. Jak Małą oglądał lekarz, to stał w drzwiach i marudził (tak - marudził), że za długo ją badają, że na pewno nam ją podmienią, pytał mnie nawet, czy pamiętam, jak Mała wygląda :-D Był taki boski, pierwszy raz Go takiego widziałam :-).

Po przyjeździe z Matyldą do domu, to Ojciec był tym, który zachował zimną krew, tym, który matkę doprowadzał do porządku, bo matka jest wariatką, matka panikowała (może to hormony) - nieważne - ważne, że potrafił, że się starał, że był w stanie podsunąć jakiś pomysł, jakieś racjonalne rozwiązanie - jak On mi wtedy pomógł - z całego serca dziękuję :-).

Teraz, teraz...Tatuś pracuje, mało widzi dziecie nasze, ale jak przychodzi weekend, czy dzień wolny, to zawsze mogę na niego liczyć - zajmuje się Tyldką najlepiej jak umie, chodzi przy niej, skacze, gada, przytula - uwielbiam takie dni, uwielbiam na Nich patrzeć - kocham te chwile, te momenty :-).

7 komentarzy:

 1. Tata to skarb. Widać to po ,,latach" - u nas 4 - kiedy dziecko ma świetny kontakt z ojcem. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4 lata, to strasznie długo w porównaniu z nami :-) Mądrych Tatusiów mają nasze dzieciaki :-)

   Usuń
 2. ojj dobrze ma Mati, dobrze:) Taki TAta to prawdziwy SKARB:)

  OdpowiedzUsuń
 3. :) Śliczne zdjecie :):)

  Ps... chcesz ta myszke miki?:) odpisz u mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale slodkie zdjecie. Mnie tez lezka w oku staje jak widze jak sie tatus z dzidzia pieszcza i kochaja :) So seet!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger