3 MIESIĄCE

Jesteś z nami 3 miesiące, niby tak krótko, a jednak bardzo długo :-) Piękny kwartał - nasz pierwszy wspólny kwartał poza moim brzuszkiem. Nie pamiętam już, jak to było bez Ciebie, teraz Ty jesteś najważniejsza, teraz wszystko kręci się wokół Ciebie - jesteś naszym PĘPKIEM ŚWIATA :-) Owszem, czasem bywają takie dni, że mam ochotę uciec, zniknąć..., ale wystarczy Twój jeden uśmiech, Twoje jedno spojrzenie :-).

Najbardziej lubię poranki, jesteś wtedy taka uśmiechnięta, taka wypoczęta, uśmiechasz się ciągle i ciągle gadasz - gadasz jak najęta, ale masz to po mnie - MATKA GADUŁA :-) I czasem jak tak gadasz, to boję się, co będzie, jak zaczniesz już mówić - zamęczysz nas chyba :-) W nocy budzisz się jeden raz, czasem dwa razy, ale wystarczy, że do Ciebie podejdę - uśmiechniesz się tak szczerze (jakbyś mówiła: "dobrze, że jesteś mamo"), to nawet nie myślę o niewyspaniu, o zmęczeniu :-) Ani razu nie płakałaś w nocy i oby tak zostało, za to w dzień czasem dajesz mi popalić, nie wiem wtedy, co zrobić, jak Ci pomóc. Twój płacz jest tak trudny do zniesienia, chcę wtedy jak najszybciej zaspokoić Twoje potrzeby, żeby nie widzieć tej smutnej minki.

Kiedy się urodziłaś, byłaś taka maleńka, taka delikatna, taka bezbronna, tak się Ciebie bałam, tak bardzo bałam się tego nowego świata, tego nowego życia, a dziś, a dziś oddałabym życie za Ciebie, jesteś wszystkim co najlepsze, najwspanialszym Cudem :-) Tatuś Twój jest najcudowniejszym facetem pod słońcem, Ty jesteś dopełnieniem nas - jesteście całym moim wszechświatem :-)

Kończąc 3 miesiące jesteś już wielkim człowiekiem:
* ważysz 5600 g
* mierzysz 61 cm
* obwód główki 40 cm, obwód klatki piersiowej 40,5 cm - nie możesz tak szybko rosnąć, bo jak tak dalej pójdzie, to przerośniesz matkę i jak ja będę na Ciebie krzyczała patrząc do góry? Przecież ja mam tylko 157 cm wzrostu :-)

Od kilku dni na topie są Twoje paluszki, uwielbiasz je, uwielbiasz na nie patrzeć, uwielbiasz się nimi bawić, a jak z nimi rozmawiasz - wspaniale.5 komentarzy:

 1. Tak pięknie piszesz o Waszej Córce, że nie sposób się nie zakochać :) (iza)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego z okazji trzech miesięcy:)) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy serdecznie :-) Zapraszamy częściej :-) Mamy konkurs, zapraszamy do udziału :-0

   Usuń
 3. Jaka śliczna dziewczynka :) jeeej ;)
  No i oczywiscie Gratulujemy 3 msc :)
  niech rosnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tak dalej będzie rosła, to nie dam rady jej nosić :-p

   Usuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger