O MNIECześć, jestem Karolina, mama Kajtka i Matyldy, narzeczona Michała. Na co dzień zajmuję się dziećmi i domem, sprzątam, gotuję - robię wszystko to, co robi każda matka. Dzieci są moim największym szczęściem, mimo wielkiej miłości do nich pomału odzyskuję też siebie, bo całkiem niedawno zrozumiałam, że jestem również kobietą. Na blogu możesz zobaczyć moją przemianę. Uczę się cieszyć z małych rzeczy, dostrzegać to, co najważniejsze. Pracuję nad wiarą w siebie. Chcę być lepszą matką, żoną i ko..., kobietą oczywiście. Choleryczka - to ja. Pedantka - tak powinnam mieć na imię. Typowa KOBIETA mówią. Jestem w gorącej wodzie kąpana, ale każdego dnia pracuję nad tym, żeby zwolnić i częściej zauważać, że szklanka jest do połowy pełna. Chcę dojść do momentu, kiedy poczuję spokój i radość z każdego dnia. Chcesz mi towarzyszyć? 


On, choć wkurza każdego dnia, to jest niezastąpiony. Wciąż się siebie uczymy, każdego dnia poznajemy bardziej. Czasem się mu dziwię, że jeszcze ze mną wytrzymuje - chyba mnie kocha. Dziewczynka, to żywe srebro. Wszędzie jej pełno. Rozgadana i mądra. Mówią, że byłam taka sama, dlatego tak ciężko nam razem wytrzymać. Zmieniła w naszym życiu wszystko. Matylda - 3 lata. I Mały Człowiek, który odczarował macierzyństwo. Uśmiechnięty i obśliniony. Przeciwieństwo swojej siostry. W październiku skończy rok - Kajetan. O Maluchach możesz przeczytać w zakładce DZIECKO.


Od niedawna na blogu możesz zobaczyć, jak urządzamy nasz mały DOM - długa droga przed nami, sporo pracy, ale jest dobrze. Czasem też szyję, majstruję, kombinuję - lubię zrobić coś sama, cieszyć oko swoim - wszystko zobaczycie w zakładce HANDMADE.

Polub mnie na Facebooku, na Instagramie możesz zobaczyć co u nas na co dzień, a na Pinterest moje ispiracje.

Rozgość się, będzie miło.

6 komentarzy:

 1. przypadkiem trafiłam na tego bloga i super mi się go czyta-oj sporo mam do poczytania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam też do mnie w wolnych chwilach-może nie jest tak super prowadzony jak Twój ale u mnie podobnie jak u Was pisze go dla siebie i mojej córci,żebym mogła w przyszłości sobie powracać i wspominać:)http://natalyjka.blogspot.co.uk/

   Usuń
  2. Odwiedziłam Was - poczytam jak M. wydobrzeje, jak znajdę tylko czas :-*

   Usuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger