O MNIE

Karolina, prawie trzydziestolatka. Mama. Narzeczona. Typowa kobieta - dwa tygodnie życiowego zen przeplatają się z dwutygodniową wściekłością na świat. Blog jest moją odskocznią. Piszę, żeby odreagować, żeby czuć, że się rozwijam.  Nie chcę stać w miejscu. Rozumiesz - dzieci 24 h na dobę, wyjście do biedy, to święto, a kawa z kumpelą jest imprezą. 

Zaczęłam pisać, bo czułam się przytłoczona tym nowym światem z małym człowiekiem o cudnym imieniu Matylda. Każdy wpis dawał ujście moim emocjom, czułam jak się oczyszczam, jak odnajduję drogę do wymarzonego macierzyństwa. Mały człowiek zwany Kajetanem jest spełnieniem matczynych marzeń, każdemu życzę takiego dziecka. Razem z wyjątkową dziewczynką tworzą duet idealny. Nikt jednak nie powiedział, że rozmnażać się nie będziemy. Marzyłam o piątce maluchów, dziś wystarczyłaby mi trójka. Jak będzie? Zobaczymy. Ojciec rodziny - Michał - mało go tu, bo to jednak mój świat. Życie widziane z mojej perspektywy. Domek pod miastem, to duże słowo - zabudowa szeregowa, ciasne ogródki, sąsiedzi, to wszystko co od dwóch lat zaprząta nasze myśli. Urządzamy się. Tworzymy nasz idealny świat, dużo jest jeszcze do zrobienia. Jeśli o robieniu już mowa, to chodź do zakładki handmade - czasem coś mi się udaje. Zerknij też do recenzji, coś tam polecam, jeśli jestem zadowolona i odradzam, jeśli dana rzecz jest słaba. 

Jestem na Facebooku, na Instagramie możesz zobaczyć co u nas na co dzień, a na Pinterest moje inspiracje.

Zostań z nami, joł!

6 komentarzy:

 1. przypadkiem trafiłam na tego bloga i super mi się go czyta-oj sporo mam do poczytania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam też do mnie w wolnych chwilach-może nie jest tak super prowadzony jak Twój ale u mnie podobnie jak u Was pisze go dla siebie i mojej córci,żebym mogła w przyszłości sobie powracać i wspominać:)http://natalyjka.blogspot.co.uk/

   Usuń
  2. Odwiedziłam Was - poczytam jak M. wydobrzeje, jak znajdę tylko czas :-*

   Usuń

Copyright © 2014 ja-matka.pl , Blogger